Ana Sayfa

Webrazzi Web3

Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ile Geleceğin teknolojilerine yatırım yapın!

Re-Pie Webrazzi Web3 Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ile Web3 odaklı oyundan yeni araçlara, NFT’lerden DeFi ürünlerine kadar yeni dünyanın girişimlerine yatırımcı olma fırsatı yakalayın.

Bizimle iletişime Geçin

  Webrazzi Web3 GSYF'ye yatırım yapmanın avantajları

  Fon’un stratejisi, Türkiye’de Web3 teknolojilerinin gelişimine katkıda bulunacak erken aşama girişimlere yatırım yaparak alanının lideri olmaktır. Blockchain tabanlı girişimler, Web3 odaklı oyun stüdyoları, oyun yayıncılığı şirketleri, NFT tabanlı teknolojiler, Web3 ve NFT odaklı pazaryerleri, yapay zeka tabanlı araçlar, DeFi ürünleri ve pek çok yeni nesil teknoloji ve servis fonun yatırım yapacağı alanlar arasındadır.

  Webrazzi Re-Pie Web3 Girişim Sermayesi Yatırım Fonu

  Webrazzi Web3 girişim sermayesi yatırım fonuna katılma bedeli minimum 50 bin TL, maksimum ise 10 milyon TL olarak belirlendi. 

  Mevzuat gereği Girişim Sermayesi Yatırım Fonlarına sadece nitelikli yatırımcılar yatırım yapabilir.

  Re-Pie Portföy Deneyimi

  Türkiye'nin faaliyet izni almış ilk ve en büyük alternatif yatırım fonu yönetim şirketi Re-Pie Portföy deneyimiyle yatırım yapma avantajını yaşayın.

  Webrazzi Gücü

  Bugünün en gözde girişimcilerinin ilk durak noktası Webrazzi ile geleceği yaratacak girişimlere ulaşın.

  Portföy Çeşitlendirmesi

  Geleceği yaratacak girişimcilerin yatırımcısı olarak, yatırımlarınızı çeşitlendirin.

  Kolay ve hızlı takip

  3 aylık yatırımcı bilgilendirme toplantılarında ve yıllık değerlemede yatırımlarınızı şeffaf bir şekilde takip edin.

  Detaylı bilgi almak için formu doldurun

  Webrazzi Web3 Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’na katılarak geleceği inşa eden Web3 girişimlerinin yatırımcısı olabilirsiniz.

  Webrazzi ve Re-Pie Portföy Yönetim A.Ş. iş birliği kapsamında sunulan Webrazzi Web3 GSYF Türkiye’de Web3 teknolojilerinin gelişimine katkıda bulunarak bu alanda lider olmayı hedefliyor. GSYF, farklı dikeylerde blockchain teknolojisini kullanarak geleceği inşa edecek başarılı projelere yatırım yaparak bu alanlardaki gelişmelere destek olacak; Türkiye’deki teknoloji sektörünün büyümesine katkıda bulunacak.

  Fon ve yatırım yapacağı alanlar hakkında detaylı bilgi için videoyu izleyin.

  Videoyu oynat

  Re-Pie Kimdir?

  Re-Pie Portföy Yönetimi A.Ş, Sermaye Piyasası Kurulu’ndan lisanslı tam kapsamlı portföy yönetimi şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.  Re-Pie Portföy Yönetimi A.Ş, Türkiye’nin faaliyet izni almış ilk alternatif yatırım fonu yönetim şirketi olarak 2015 yılında kurulmuştur.  Şirketi 21 adet gayrimenkul ve 26 adet girişim sermayesi yatırım fonu, 3 adet menkul kıymet yatırım fonu ve Fiba Emeklilik ile beraber yönettiği 1 adet emeklilik fonu bulunmaktadır; portföy büyüklüğü 18.1 milyar TL’dir.

  Webrazzi Kimdir?

  Webrazzi, girişim, yatırım ve teknoloji alanlarında iş dünyasına yön veren Türkiye’nin lider dijital medya platformudur. Webrazzi’yi yılda 10 milyona yakın teknoloji tutkunu ziyaret etmektedir. Alanında en etkili, güvenilir kaynağı olan ve sektöre yön veren Webrazzi, girişimler, yatırımlar ve teknolojik gelişmeleri, haberler ve düzenlediği konferanslar aracılığı ile paylaşır. 2021 yılında Avrupa’nın repütasyonu yüksek teknoloji medya şirketi Tech.eu’yu satın alan Webrazzi, Avrupa odağını genişletmiştir.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) düzenlemesine göre, Girişim Sermayesi Yatırım Fonu (GSYF), nitelikli yatırımcılardan katılma payı karşılığında toplanan para ya da iştirak paylarıyla, pay sahipleri hesabına, inançlı mülkiyet esaslarına göre, üçüncü fıkrada belirtilen varlık ve işlemlerden oluşan portföyü işletmek amacıyla SPK’dan faaliyet izni alan portföy yönetim şirketleri ve gayrimenkul ve girişim sermayesi portföy yönetim şirketleri (Kurucu) tarafından bir içtüzük ile süreli olarak kurulan ve tüzel kişiliği bulunmayan mal varlığıdır.

  SPK düzenlemelerindeki tanıma göre nitelikli yatırımcılar bu fonun yatırımcısı olabilir. Asgari yatırım tutarı 50.000 TL’dir.

  GSYF yatırımları SPK düzenlemesine tabidir.

  GSYF’ler bağımsız denetime tabidir ve SPK onaylı bir portföy saklayıcısı ile çalışır. Güvenilir ve şeffaf yatırım imkânı sunar.

  Türkiye’de kurulu girişim sermayesi yatırım fonları ve ortaklıklarının kazançları kurumlar vergisinden istisnadır. Yatırımcıların da belli vergi muafiyetleri ve vergi indirimleri vardır.

  GSYF için ayrılan tutarlar kurumlar vergisi beyannamesi üzerinde ayrıca gösterilmek şartıyla kurum kazancından indirim konusu yapılabilmektedir.

  Diğer Fonlarımız