Hakkında

WEB3

Web3 Nedir?

Web3, dijital ekonomi ve değişen internet kullanımına cevap vermek amacıyla geliştirilen bir teknolojidir.

Web3, dijital varlıkların ve bu varlıkların değerini temsil eden blok zinciri teknolojisini kullanarak, birbirleriyle etkileşim kurabilen ve birbirleriyle veri paylaşabilen ağlar oluşturmayı amaçlar.

Web3’ün potansiyelleri çok geniştir ve bu teknoloji, birçok farklı alanda kullanılabilir. Örneğin, Web3 sayesinde insanlar, dijital varlıklarını kolayca transfer edebilir ve bu varlıkları koruma altına alabilirler. Ayrıca, Web3 sayesinde kurumsal şirketler de dijital varlıklarını kullanarak, işlemlerini daha güvenli ve etkin bir şekilde yürütebilirler.

Alanında uzman ekip

Webrazzi ve Re-Pie Portföy Yönetim A.Ş. iş birliği kapsamında sunulan Webrazzi Web3 GSYF Türkiye’de Web3 teknolojilerinin gelişimine katkıda bulunarak bu alanda lider olmayı hedefliyor.

Girişimlere bir yatırımdan fazlası

Re-Pie Webrazzi Web3 Girişim Sermayesi Yatırım Fonu, Web3 odaklı oyundan yeni araçlara, NFT’lerden DeFi ürünlerine kadar yeni dünyanın girişimlerine yatırımcı olma fırsatı sunuyor.

Geleceğin yatırımcısı olun

GSYF, farklı dikeylerde blockchain teknolojisini kullanarak geleceği inşa edecek başarılı projelere yatırım yaparak bu alanlardaki gelişmelere destek olacak; Türkiye’deki teknoloji sektörünün büyümesine katkıda bulunacak.

Web3’e odaklı oyun stüdyoları

NFT tabanlı teknolojiler

Web3 ve NFT odaklı pazaryerleri

Yapay zeka uygulamaları

Nereye yatırım yapacağız?

Webrazzi Web3 GSYF

Fonun yatırım yapmayı hedeflediği ana sektör yeni nesil web dünyasının geleceğini temsil eden Web3 sektörüdür. Bu kapsamda fon ağırlıklı olarak blockchain tabanlı girişimler, blockchain altyapıları, Web3’e odaklı oyun stüdyoları, oyun yayıncılığı şirketleri, NFT tabanlı teknolojiler, Web3 ve NFT odaklı pazaryerleri, analitik servisleri, yapay zeka uygulamaları, yapay zeka tabanlı araçlar, DeFi (merkeziyetsiz finans) ürünleri ve burada listelenmemiş Web3 dünyasının getireceği yeni nesil teknoloji ve servislere yatırım yapacaktır.

Diğer Fonlarımız